Klaudia Polak Grzybowska

Skontaktuj się z nami

KAROLINA KOWAL-KOZŁOWSKA

 

CarolineInAction@gmail.com

+ 48 507 277 476

 

Aliquando deterruisset mea ne. Nec unum cetero id. Ne cum debitis .

Lorem Ipsum

Aliquando deterruisset mea ne. Nec unum cetero id. Ne cum debitis .

Lorem Ipsum

Aliquando deterruisset mea ne. Nec unum cetero id.  Ne cum debitis .

Lorem Ipsum

Aliquando deterruisset mea ne. Nec unum cetero id. Ne cum debitis .

Lorem Ipsum

Profesjonalny Zespół    

Nasz TEAM to grupa idealnie dopasowanych specjalistów, z których każdy ma jasno i klarownie przydzielone obowiązki. Jesteśmy doświadczeni, dobrze zorganizowani, samodzielni, zaangażowani i pełni energii, otwarci na nowe rozwiązania, reagujący na bieżące wyzwania.

Wyróżnia nas dbałość o najmniejsze szczegóły, wrażenia estetyczne i porządkowe, perfekcyjne przygotowanie wszelkich detali wizualnych. W każdej sytuacji jesteśmy dostępni dla zleceniodawców, wystawców, prelegentów, uczestników i podwykonawców.

Sprawujemy nieustanną opiekę nad projektem, nadajemy tempo i kierunek działania wszystkim zaangażowanym podmiotom.  

To tylko część punktów, o które dbamy. Nieskromnie powiemy, że często po wydarzeniach jakie organizujemy, uczestnicy gratulują nam tak dobrego „zgrania”.  To jest właśnie nasz największy sekret:

Działamy razem za każdym razem!

Budując nasz zespół, dobraliśmy kompetencje, które pozwolą nam maksymalnie wykorzystać zgromadzony kapitał ludzki. Dzięki różnorodności naszych profili osobowościowych uzyskujemy harmonię w komunikacji i działaniu.

Mamy za sobą organizację i koordynację wielu projektów, od małych po kilkutysięczne wydarzenia. Dwudniowe warsztaty przy komputerach z zagranicznymi mówcami, 100-150-osobowe seminaria w różnych miastach Polski, wycieczki po Polsce i Europie dla zorganizowanych grup, małe lokalne eventy czy międzynarodowe targi połączone z panelami konferencji dla ponad 4000 uczestników.

Specjalizujemy się w przygotowaniu pełnej koncepcji przebiegu wydarzenia, od przygotowania szczegółowego harmonogramu działań organizacyjnych, budżetu wraz ze źródłami finansowania, strategii promocyjnej i działań marketingowych, aż po agendę przebiegu wydarzenia. Z ogromną uwagą pilnujemy wszystkich „niewidocznych” przygotowań, ale w szczególności dbamy o to, w jaki sposób wydarzenie będzie odbierane przez uczestników. Na każdym etapie pracy zależy nam, aby jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania.

Nasza pasja, profesjonalizm i precyzja pozwolą zdjąć z Państwa odpowiedzialność organizacji wydarzenia, oszczędzając Państwa czas i zasoby, a jednocześnie uzyskać uznanie dla Państwa pracy merytorycznej. Event jest wyjątkowym narzędziem marketingowym. Bez względu na jego rozmiar, łącząc Państwa merytorykę z naszą wiedzą i doświadczeniem w planowaniu i koordynowaniu nawet najbardziej wymagających wydarzeń możemy wspólnie wywrzeć niezapomniane wrażenie na zaproszonych gościach. 

 • Tworzenie Planu Koncepcyjnego  
 • Zarządzanie Planem przez cały okres przygotowań do Wydarzenia

 • Koordynacja każdego podmiotów biorącego udział w przedsięwzięciu

 • Kompleksowość pod kątem technologicznym na każdym etapie, od umowy po dzień realizacji

 • Zgrany Zespół ludzi z konkretnym doświadczeniem w danym segmencie

CO NAS WYRÓŻNIA?   Kompleksowość 360°

CO NAS WYRÓŻNIA?

PRACUJEMY Z TYMI I DLA TYCH, KTÓRZY:

 • Cenią jakość i precyzję w każdym najmniejszym kroku

 • Dopuszczą do siebie myśl, że nie wszystko muszą robić sami i wolą delegować swoje obowiązki profesjonalistom z danej dziedziny

 • Zwyczajnie nie mają czasu na planowanie wydarzenia pod każdym kątem i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik

 • Boją się natłoku spraw tuż przed godziną „ZERO”

 • Kochają swoją pracę i chcą skupić się na merytorycznej części wydarzenia

 • Rozumieją, że nie wystarczy zarządzać, trzeba stać się częścią projektu

 • Wiedzą, że event to nie tylko moment jego realizacji, ale także wiele godzin planowania i przygotowań, nawet na rok przed wydarzeniem

 • Zastanawiają się, jaka jest różnica pomiędzy: warsztatami, szkoleniem,  sympozjum, seminarium, konferencją, bankietem, galą, koncertem czy targami…

 • Wolą zaangażować specjalistów, którzy pomogą “ubrać” im ich pomysł i zaplanować jego realizację

 

Z KIM PRACUJEMY?

Atuty

Kompleksowa organizacja i obsługa eventów

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA I OBSŁUGA EVENTÓW